Vyberte stránku

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Majitel a provozovatel: D.Adam design
Fakturační i kontaktní adresa:
Dagmar Adamová
Koperníkova 650
Třinec, 739 61
IČ: 65877781
Email: d.adamdesign@volny.cz
Bankovní spojení (číslo účtu): 1448664002/5500

 

1. VŠEOBECNÉ USTANOVENÍ

Kupující učiněním objednávky akceptuje zde uvedené obchodní podmínky. Vztahy kupujícího a prodávajícího se řídí těmito obchodními podmínkami a jsou pro obě strany závazné.

Prodávající: viz. majitel a provozovatel.
Kupující: spotřebitel, který objednává zboží u prodávajícího.

Daňový doklad (faktura, příjmový doklad): doklad vystavený prodávajícím, který obsahuje zákonem stanovené minimum náležitostí.

Objednávka (návrh kupní smlouvy): objednávka učiněná na stránkách Facebooku – D.Adam design, Instagramu d.adam.design, e-mailem na adrese d.adamdesign@volny.cz, či telefonicky +420728073958, je návrhem kupní smlouvy.

 

2. PŘEDMĚT SMLOUVY

Předmětem smlouvy jsou položky (dále jen zboží) uvedené v objednávce. Prodávající se zavazuje dodat zboží bez závad, fakturu předá v elektronické či tištěné podobě. V případě hotovostní platby obdrží kupující příjmový doklad. Kupní smlouva je uzavírána v českém jazyce.

 

3. DODACÍ LHŮTA

Jedná se o zakázkovou výrobu dle přání kupujícího, tedy i dodací lhůta se liší podle dostupnosti materiálu, náročnosti výroby, momentálního množství objednávek, platebních podmínek a podmínek dodání. Při objednávání Vám sdělím termín, ve kterém bude Vaše objednávka zpracována. Na dobírku nezasílám.

 

4. CENA A PLATBA ZBOŽÍ

Ceny výrobků sdělím na dotaz. Jelikož sortiment obměňuji, nemám ceny pevně stanoveny. (např. u macramé je každý vzor jinak složitý, cena se tak mj. odvíjí i dle časové náročnosti, dodavatelé mění ceny materiálu apod.). Nejsem plátce DPH. V případe zaslání připočítávám cenu dopravy a balného. Zboží odesílám až po připsání platby na účet vedený u Raiffeisen BANK 1448664002/5500.

 

5. CENA DOPRAVNÉHO

Zasílám prostřednictvím Zásilkovny na výdejní místa v ČR za cenu 80 Kč, včetně balného nebo přes Zaslat.cz, kde hledám nejvýhodnějšího dodavatele. Do zahraničí nezasílám. Pokud si zboží nepřevezmete a bude mi posláno zpět, pak si za opakované odeslání účtuji cenu poštovného znova a je potřeba jej hradit.

 

6. ZÁRUKA

Zákazník má možnost zboží vrátit do 14 dnů od obdržení,. Zboží musí být vráceno bez známek opotřebení či poškození, včetně dokladu o prodeji zboží. Poštovné hradí zákazník

 

7. REKLAMACE

Podmínky pro uznání reklamace:
1. výrobek byl používán v souladu s návodem a určením
2. vada byla oznámena neprodleně po zjištění
3. byl předložen doklad o zakoupení
4. reklamaci je kupující povinen uplatnit u prodávajícího
5. prodávající posoudí oprávněnost reklamace a rozhodne o způsobu řešení
6. pokud nebude vada zjištěna nebo pokud se nebude jednat o vadu podléhající záručním podmínkám, nebude reklamace uznána a kupující je povinen prodávajícímu uhradit případné náklady s tím vzniklé

Reklamaci nelze uplatnit:
1. při běžném opotřebení výrobku
2. při nesprávném použití výrobku
3. při poškození výrobku zaviněném nesprávnou údržbou
4. při poškození výrobku přírodními živly (oheň, voda …)

Prodávající nenese zodpovědnost za poškození zboží během přepravy. Prodávající se zavazuje vyřídit reklamaci do 30 dnů ode dne převzetí předmětu reklamace. Prodávající o výsledku reklamace obratem vyrozumí spotřebitele.

 

8. ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

a) Při zakoupení zboží má kupující právo vrátit zboží bez udání důvodů do 14 dnů od jeho zakoupení respektive převzetí, nejde-li o zboží upravené podle přání spotřebitele. Vrácené zboží musí být nepoužité. Případné poštovné za zboží zaslané zpět hradí kupující.

b) Při vrácení zboží bez udání důvodů bude zaplacená částka (ve výši vráceného zboží, nikoli poštovného a balného) poukázána na číslo účtu předložené kupujícím ve lhůtě 14 dnů od doručení zboží prodávajícímu.

Prodávající vrátí uhrazenou částku kupujícímu dle podmínek uvedených výše nejpozději do 14 dnů od dne odstoupení od smlouvy.

 

9. OCHRANA OSOBNÍCH DAT

Odesláním objednávky kupující souhlasí se zařazením svých údajů do databáze prodávajícího. Údaje, které zadáváte při objednávce, tj. jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo jsou nezbytné pro Vaši identifikaci. Jsou použity pouze pro vystavení faktury za nakoupené zboží, jeho správné doručení a pro komunikaci se zákazníkem. Veškeré údaje o zákaznících nejsou poskytovány třetím osobám, výjimku tvoří údaje pro odeslání Vaší zásilky.

 

10. OCHRANA AUTORSKÝCH PRÁV

Obsah na těchto stránkách nesmí být kopírován, rozmnožován ani šířen bez mého souhlasu. Fotografie, loga a jiné obrázky jsou chráněny autorským právem.