Vyberte stránku

O nás

Výroba a prodej interiérových a exteriérových dekorací

Ode mě pro Vás

Od dětství mě bavilo tvoření jakékoliv povahy. Nejdříve jen tak pro radost, později pro rodinu, kamarády či známé a nyní i pro vás.

Nabízím ušití hnízdečka pro Vaše miminko, peřinek či vlaječek do pokojíků.

Háčkuji košíky, koberečky, podložky, pletu na rukách deky z merina.

Drhám květináče, či macramé dekorace do interiéru.

Vyrábím a zdobím březové či vrbové věnce, mini vánoční stromečky z jehličí a skřítky.

Zvu vás, pro představu nahlédněte do mých alb.

Vše „TVOŘENO S LÁSKOU“

K nabízenému sortimentu:

Jelikož je materiál většinou nutno objednat, dodací lhůta je obvykle do 3 týdnů. Nakupuji látky i výplně odpovídající hygienickým normám pro děti do 3 let věku. Pokud nebudete spokojeni nebo se objeví nějaká vada, do 14 dnů mi zboží vrátíte a já je dle domluvy opravím nebo vrátím peníze.

Hnízdečko se dá přenášet, poslouží tak ke spaní kdekoliv na pevné podložce. Je oboustranné, lze tedy měnit barvy i motivy. Po rozvázání se dá využít ke hře či přebalování. Miminko v hnízdečku nikdy nenechávejte bez dozoru. Může v něm spát cca do 3 měsíců věku, ale v mnoha případech i déle. Perte na 30°C ve větší pračce (na 8kg), jinak doporučuji čistírnu. Žehlete na 2 stupeň, jen lehkým přiložením, jinak hrozí slisování vatelínu.

K dekám z merina – tento materiál má určité samočisticí schopnosti, v případě nutnosti použijte jen lehce navlhčený hadřík nebo doporučuji čistírnu.

U pufů je třeba upozornit, pokud nejsou používány pouze jako dekorace, sezením dochází ke zmenšení objemu EPS kuliček, které je vhodné občas doplnit. Pletený obal pufu perte na 40°C, sušte volně ve vodorovné poloze, přenášejte vsunutím ukazováku do středového kroužku.